skip to navigation »

GOLFER.EU TOUR 2017 PANORAMA

26.04.2017

until: 26.04.2017 include in this category: News | author: Petra Jirásková | comments: 0

 

Golfoví architekti se vrací na místo činu! Libor Jirásek, Michael Terech a jejich kolegové z Golferu si užili nádherný den s úžasnými lidmi.

V pondělí 24.4.2017 se v Panorama Golf Resortu u Kácova uskutečnil první turnaj z řady GOLFER.EU TOUR. Sešla se zde spousta vynikajících golfistů a skvělých přátel. Golfoví bohové nás mají rádi a tak nám vyšlo i dokonalé počasí - chyběl jen opalovací krém :-). Radostné tváře a snad i naše organizace přispěly k dobrému pocitu všech i ke vzniku nových přátelství mnohých z vás.

Hřiště bylo ve skvělé kondici. Pro mnohé hráče zcela nové. Všichni byli moc stateční. A vítězové? Možná nejsou překvapiví s ohledem na papírové předpoklady, ale oni sami překvapeni byli! 3. místo s výborným výsledkem si vybojoval pan Pavel Krenk. O stupínek lepší byl pan Tomáš Sklenička a nejcennější trofej si zaslouženě odnesl pan Martin Čudka. Věříme, že křišťálové ohodnocení vašich výkonů od Czech Crystal Lion našeho přítele Mirka Holase budou hrdě zdobit nejen místo na stole, ale především ve vašem srdci. A pokud jste ještě neviděli výsledkovou listinu všech hráčů, naleznete ji zde.

U vložených soutěží to bylo poněkud zamotané - u "Nearestu" se organizátoři přehlédli a tak nejdříve omylem vyhlásili za nejlepší výsledek 74 m (nikoli 74 cm) pana Filipa Šádka. No, někdy se i mistr tesař utne :-). Nicméně pan Šádek nás ihned opravil a byl oceněn cenou Fair play :-). Nejpřesnějším hráčem ze všech pak byl správně vyhlášen pan Zdeněk Dvořák :-). Kategorie "Longest" byla, stejně jako předešlá kategorie, pro všechny společná. A světe div se! Cenu nejdelšího hráče si z turnaje odnesla paní Andrea Hofírková. Všem moc gratulujeme!

 

Upřímně doufáme, že si věnované ceny od společností Lasting, ARDON SAFETY i pobyt v hotelu Rezidence Jirky Zavázala užijete! A nesmíme opomenout všemi vysoce hodnocené domácí sladké dobroty! Ty upekla paní Petra Jirásková (Pozor, nezaměňovat! Švagrová . Já péct neumím :-)). U občerstvení mezi devítkami jste mohli obdivovat červený stroj - vřetenovou sekačku Swardman našeho přítele Tomáše Šeny.

Vřele děkujeme všem, kteří se zúčastnili a zejména máme radost z vašich úsměvů: moc vám to slušelo! Fotografie k nahlédnutí jsou ve fotogalerii, kam postupně přidáváme další obrázky. Věříme, že vás pobaví i oživí vzpomínky.

 

 

Uf! Máme to za sebou! Ne, ne – je nám smutno, že to skončilo! Včera nám bylo nádherně s vámi všemi. Ozdobili jste naši komorní akci svou hrou a svým smíchem. Za to vám všem patří velký dík.

Váš tým golfer.eu

 

 

 
 

Click to enlarge a selected photograph.

 

« more news from the category News

« back to the list of new

 

News

Profilový článek Libora Jiráska v časopise Golf Digest

(05.11.2017 | category: They wrote about us | Ing. Libor Jirásek)

Česká golfová architektura nedávno oslavila úspěch – Panorama Golf Resort se stal Stavbou roku Středočeského kraje. Katalyzovalo to zájem... continue reading

 

Sedín - trefa do černého

(23.10.2017 | category: They wrote about us | Ing. Libor Jirásek)

Trefa do černého? Trochu mi to připomíná filmovou klasiku Kořeny (The Roots), ale nechci zlobit, tak jen pozitivně: ano, Sedínem jsme se... continue reading

 
 

Category: pravidla soutěže | Články | Environment | They wrote about us | News

 

list of all contributions »

NEWS